logo0948 828 711

Operatívny leasing ako ho nepoznáte

Dnes si ako zákazníci môžete vyberať z množstva motorových vozidiel a ponúk financovania, ktoré sa dajú nájsť u jednotlivých predajcov automobilov. Či už sú to skladové vozidlá alebo vozidlá do výroby.

Na každé vozidlo si môžete vyžiadať množstvo ponúk na Operatívny leasing, klasický Finančný leasing alebo Úver/Autokredit. Poskytovateľov týchto služieb je veľa, od veľkých nadnárodných spoločností až po menších poskytovateľov financovania áut. Každý z nich má svoje nesporné kvality, záleží od nastavených parametrov ponúk, všeobecných podmienok a ďalších kritérií.

Vyznať sa a vedieť orientovať v ponukách, už ale nie je pre bežného zákazníka jednoduché. Porovnávať množstvo vstupných parametrov, detailov a podmienok vo všeobecných ponukách si vyžaduje čas, námahu a odborné znalosti. Nakoniec sa môže stať, že si ako zákazník nevyberiete tú najvhodnejšiu ponuku. Obzvlášť to platí pri Operatívnym leasingu, s ktorým sa zatiaľ veľa zákazníkov ešte nestretlo a nemajú veľa informácií o prenájme vozidiel.

Nájsť na našej internetovej stránke - ponuky rôznych vozidiel, rozdielnych ponúk na bežný Finančný leasing, Autoúver a Operatívny leasing -  vám umožní získať jednoduchší prehľad o financovaní vozidiel a mesačných splátkach na jednotlivé automobily. Stačí si jednoducho vybrať alebo nás kontaktovať.

Využite preto naše stránky, skúsenosti a znalosti pri financovaní automobilov. Nestrácajte zbytočne čas tým, čo pre vás nie je podstatné. Zverte riešenie do rúk odborníkom z LEASING EXPERT. V kombinácii s poradenstvom a podporou pred aj počas zmluvy, získate od nás nielen vaše vysnívané nové vozidlo. Ale navyše aj balík služieb spojených s financovaním vozidiel, hlavne pri Operatívnom leasingu, ktorý je menej známy.

LEASING EXPERT ponúka viac ako len financovanie vozidiel na rôzne formy leasingu. Ponúkame komplexné riešenia pre živnostníkov, podnikateľov aj súkromné osoby. Nastavte si podmienky vopred s nami, šetrite od začiatku zmluvy až do jej ukončenia. Využite kombináciu prehľadných ponúk na motorové vozidlá na našej stránke a odborné znalosti a rady, ktoré vám môžeme poskytnúť.

 

Prajeme veľa úspechov a správnu voľbu s LEASING EXPERT.Sociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies