logo

  • Domov
  • O nás
  • Ponuka všetkých vozidiel
  • Ako na to
  • Operatívny leasing
  • Blog
  • Kontakt

0948 828 711

Operatívny leasing ako ho nepoznáte

Dnes si ako zákazníci môžete vyberať z množstva motorových vozidiel, ktoré sa dajú nájsť u jednotlivých predajcov automobilov. Či už sú to skladové vozidlá alebo vozidlá do výroby.

Na každé vozidlo si môžete vyžiadať množstvo ponúk na operatívny leasing. Poskytovateľov týchto služieb je veľa, od veľkých nadnárodných spoločností až po menších poskytovateľov prenájmu vozidiel. Každý z nich má svoje nesporné kvality, záleží od nastavených parametrov ponúk, všeobecných podmienok a ďalších kritérií.

Vyznať sa a vedieť orientovať v ponukách, už ale nie je pre bežného zákazníka jednoduché. Hlavne pokiaľ sa s operatívnym leasingom zatiaľ nestretol a nemá veľa informácií o prenájme vozidiel. Porovnávať množstvo vstupných parametrov, detailov a podmienok vo všeobecných ponukách si vyžaduje čas, námahu a odborné znalosti. Nakoniec sa môže stať, že si ako zákazník nevyberiete tú najvhodnejšiu ponuku.

Nájsť na našej internetovej stránke ponuky rôznych vozidiel, rozdielnych kilometrických nájazdov, dĺžky prenájmu a pod., -  vám umožní získať jednoduchší prehľad o operatívnom leasingu a mesačných splátkach na jednotlivé automobily. Stačí si jednoducho vybrať alebo nás kontaktovať.

Využite preto naše stránky, skúsenosti a znalosti v operatívnom leasingu. Nestrácajte zbytočne čas tým, čo pre vás nie je podstatné. Zverte riešenie do rúk odborníkom LEASING EXPERT. V kombinácii s poradenstvom a podporou pred aj počas zmluvy, získate od nás nielen vaše vysnívané vozidlo. Ale navyše aj balík služieb spojených s operatívnym leasingom a jeho výhodami.

LEASING EXPERT ponúka viac ako len operatívny leasing. Ponúkame komplexné riešenia pre živnostníkov, podnikateľov aj súkromné osoby. Nastavte si podmienky vopred s nami, šetrite od začiatku zmluvy až do jej ukončenia. Využite kombináciu prehľadných ponúk na motorové vozidlá na našej stránke a odborné znalosti a rady, ktoré vám môžeme poskytnúť.

 

Prajeme veľa úspechov a správnu voľbu s LEASING EXPERT.Sociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies