logo0948 828 711

Často kladené otázky

Čo v prípade, ak som na stránke nenašiel vhodné vozidlo?

Ak si prajete ponuku na vami individuálne zvolené vozidlo, navštívte predajcu požadovaného vozidla a vyžiadajte si ponuku. Alebo môžete použiť internetové konfigurátory výrobcov vozidiel. Ponuku na vami zvolené vozidlo nám pošlite na : info@leasingexpert.sk s uvedením ročného nájazdu kilometrov, dĺžky zmluvy a požadovaných služieb. Použiť môžete aj náš kontaktný formulár.

 

Čo v prípade, ak by bol kilometrický nájazd môjho vozidla iný ako je v ponuke?

Žiadny problém, pošlite nám Nezáväzný dopyt na vozidlo, ktoré požadujete. Do políčka Vaša otázka - uveďte nájazd, ktorý by malo vaše vozidlo (prípadne iné požiadavky). Porovnáme vašu požiadavku a pripravíme vhodnú variantu. Následne vás budeme informovať o novej ponuke a jej variantách.

 

Prečo s LEASING EXPERT?

LEASING EXPERT vznikla preto, aby uľahčila širokej klientele dozvedieť sa o operatívnom leasingu ďaleko viac informácií. Aby zároveň zákazníkom zjednodušila výber nového vozidla. Vyznať sa v rôznych ponukách vozidiel na operatívny leasing nie je jednoduché, môžete nájsť veľa verzií s mnohými rozdielnymi parametrami. Sme odborníci na služby a procesy, ktoré súvisia s operatívnym leasingom. Podáme pomocnú ruku aj tým zákazníkom, ktorí nemajú úplné znalosti o prenájme automobilov, alebo majú strach vzdať sa jeho „vlastníctva. Môžeme vám počas celej doby zmluvy poskytovať cenné informácie a rady, aby komfort a užívanie vášho nového vozidla bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.

 

Čo je vlastne operatívny leasing?

Pri operatívnom leasingu sa (oproti klasickému leasingu alebo úveru) financuje len rozdiel ceny vozidla, ktorú takpovediac „znehodnotí“ zákazník počtom najazdených kilometrov počas doby nájmu. Je to produkt, poskytujúci majiteľovi celý rad služieb. Od zabezpečenia vozidla, kompletnej administratívy s jeho prihlásením na dopravnom inšpektoráte a celou škálou poistení. Môže byť vrátane potrebného servisu a zabezpečenia prezúvania pneumatík, poskytnutia náhradného vozidla v prípade nepojazdnosti alebo poruchy, až po odpredaj vozidla po skončení zmluvného vzťahu.

 

Hlavné výhody operatívneho leasingu?

• úspora finančných prostriedkov (keďže spoločnosti majú dohodnuté výrazne vyššie zľavy u predajcov vozidiel, poskytovateľov poistenia, servisných služieb a pod.)

• optimalizácia nákladov, t.j. vhodný výber vozidla, vrátane nielen jeho ceny ale aj napríklad spotreby, potrebných servisných úkonov a výhodný odpredaj vozidla po jeho vrátení

• zabezpečenie správneho cash flow, čiže toku a plánovania peňažných prostriedkov, keďže vozidlá sú prenajímané a využívajú výhodu mimosúvahového účtovania pre podnikateľov, tj. nevstupujú do majetku zákazníka.

• úspora času pri výbere vozidiel, pri vykonávaní služieb počas trvania zmluvy a prevzatie kompletnej administratívy a pod.

 

Aké doklady potrebujem k operatívnemu leasingu?

Najčastejšie sa požadujú nasledovné doklady:

• Súkromné osoby : dva doklady totožnosti potvrdenie príjmu od zamestnávateľa výpis z bankového účtu za posledné 2 mesiace - prípadne ďalšie, (závisí od poskytovateľa leasingu)

• Právnické osoby/ podnikatelia : dva doklady totožnosti štatutárov spoločnosti výpis z obchodného registra/ živnostenský list daňové priznanie za posledný rok účtovná uzávierka. Prípadne ďalšie, (závisí od poskytovateľa leasingu)

 

Čo na konci zmluvy s vozidlom? Môžem si ho odkúpiť?

Áno, odpredajnú cenu vám oznámime na začiatku zmluvy alebo pred jej skončením. Odkúpením vozidla v stave, akom ste ho užívali, končí váš zmluvný vzťah. V prípade, ak vozidlo budete chcieť vrátiť leasingovej spoločnosti, kontaktujete nás už v priebehu zmluvy a poradíme vám, v akom stave vozidlo musí byť.

 

Je vozidlo poistené? Môžem kľudne jazdiť?

Samozrejme, auto má vždy kompletné havarijné aj zákonné poistenie. Výšku havarijného poistenia vám vždy uvedieme s ponukou na vozidlo a upozorníme na potrebné detaily.

 Sociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies