logo0948 828 711

Využívajte výhody

Poznáte všetky výhody operatívneho leasingu?

Viete o všetkých výhodách operatívneho leasingu či ste súkromná osoba alebo podnikateľ? Prečo splácať celú cenu vozidla, keď môžete len časť jeho ceny? Že operatívny leasing môže obsahovať balík rôznych služieb, ktoré si inak musíte zaobstarať sami?  Alebo podobné služby pri klasickej kúpe alebo bežnom financovaní vozidla automaticky nedostanete?


Je naozaj rozumné v dnešnej doby investovať svoje úspory do auta? Nie je rozumnejšie si napríklad akontáciu odložiť na „horšie“ časy alebo ju použiť na zhodnotenie vašich úspor?  Dnes, keď sa finančné situácie na trhu rýchlo menia, investícia do auta môže byť veľmi rýchlo stratová. Začnite o tom s nami uvažovať.

Ste podnikateľ?

Nevedeli ste doteraz, ako sa účtuje vozidlo v operatívnom leasingu? Že mesačné splátky a prípadné ďalšie poplatky vám pôjdu priamo do nákladových položiek? Že vozidlá nebudete evidovať ako klasický majetok a odpisovať ho? Vyhadzujete financie na kúpu vozidla a potom sa trápite, keď musíte riešiť servis, pneumatiky alebo poistné udalosti? Platíte akontáciu na klasický leasing namiesto aby ste peniaze použili na rozvoj vášho ďalšieho podnikania? Zmeňte svoj pohľad na to.

Prečítajte si viac o operatívnom leasinguSociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies