logo0948 828 711

Neopakujte najčastejšie chyby

Ako správne nastaviť ponuku a zmluvu?

Neopakujte možné zákaznícke chyby. Radšej si dajte od nás poradiť. Kontaktujte nás, alebo si dohodnite stretnutie s našimi zástupcami. Nevýhodne nastavené vstupné parametre tým jednoducho eliminujete. Preto je tu LEASING EXPERT.

Čo sa bude diať, keď začnem jazdiť na vozidle?

Operatívny leasing je dlhší zmluvný vzťah. Počas jeho trvania sa môžu vyskytnúť na strane zákazníka rôzne nepredvídateľné situácie. Napríklad výrazné zmeny nájazdu na vozidle, neočakávané poistné udalosti, ďalšie požiadavky na zmenu služieb a pod. Rozmýšľajte s nami vopred, nie až keď je nevyhnutné, vyhnete sa možným chybám.

Čo treba vedieť, keď raz budem odovzdávať vozidlo?

Po skončení operatívneho leasingu sa vozidlo odovzdáva späť  leasingovej spoločnosti, pokiaľ sa nedohodne zákazník na jeho možnom odkúpení. V akom stave je potrebné vozidlo vrátiť? Aké poškodenia sú akceptované podľa požiadaviek leasingových spoločností? Máte prehľad? Za ktoré teoreticky môžem platiť? Šetrite s nami vopred.

Môžem zmluvu kedykoľvek predčasne ukončiť?

Operatívny leasing nie je klasická autopožičovňa. Súvislosti medzi klasickým dokončením zmluvy a predčasným vrátením vozidla sa riadia určitými ekonomickými pravidlami. Vždy je lepšie sa poradiť s odborníkmi z LEASING EXPERT.

Prečítajte si viac o operatívnom leasinguSociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies