logo



0948 828 711

O nás

Operatívny leasing je moderný produkt financovania motorových vozidiel, ktorý stále častejšie využívajú nielen majitelia väčších firiem, ale v poslednej dobe aj živnostníci a súkromné osoby.

Operatívny leasing je ale zároveň stále pre veľkú časť zákazníkov neznámy, neprebádaný spôsob financovania automobilov. Na prvý pohľad možno menej „dôveryhodné“ financovanie, vzhľadom na neznalosť procesov, ktoré prebiehajú počas jeho trvania. To ale často závisí iba od uhla pohľadu.

LEASING EXPERT vznikla preto, aby uľahčila širokej klientele dozvedieť sa o operatívnom leasingu ďaleko viac informácií. Aby zároveň zákazníkom zjednodušila výber nového vozidla. Vyznať sa v rôznych ponukách vozidiel na operatívny leasing nie je jednoduché, môžete nájsť veľa verzií s mnohými rozdielnymi parametrami.




Našou víziou je stať sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov aj poskytovateľov operatívneho leasingu, s ktorými spolupracujeme.

Zakladatelia LEASING EXPERT disponujú viac ako 17 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania, poisťovania a servisu motorových vozidiel. Sme odborníci na služby a procesy, ktoré súvisia s operatívnym leasingom. Podáme pomocnú ruku aj tým zákazníkom, ktorí nemajú úplné znalosti o prenájme automobilov, alebo majú strach vzdať sa jeho „vlastníctva“.

LEASING EXPERT je slovenská spoločnosť, ktorá vám sprostredkuje aktuálne najvýhodnejšie financovanie auta na operatívny leasing. Zároveň vás prevedie svetom operatívneho leasingu. Môžeme vám počas celej doby zmluvy poskytovať cenné informácie a rady, aby komfort a užívanie vášho nového vozidla bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.

Preto OPERATÍVNY LEASING ... ako ho ešte nepoznáte.

Na našej stránke si budete vedieť nájsť špeciálne ponuky skladových vozidiel, ktoré by ste inak ťažko museli hľadať po jednotlivých predajcoch automobilov. Budete mať prehľad mesačných splátok na operatívny leasing vzorovo kalkulovaných vozidiel, stačí si vybrať a kontaktovať nás.

Pre tých, ktorí si chcú zvoliť alebo konfigurovať individuálne vozidlo, ponúkame možnosť aby si vyskladali želané vozidlo. Stačí nás kontaktovať ohľadne ponuky na operatívny leasing. Aj pre takýchto zákazníkov poskytneme rady a cenné informácie, aby operatívny leasing bol jednoznačne výhodný a prehľadný.

 



Sociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies