logo0948 828 711

Nájdeme najvýhodnejšiu ponuku

Ktorá ponuka bude najlepšia? Ako si vybrať z množstva ponúk?

Dokážete si vybrať najvýhodnejšiu ponuku sami? Míňať vlastný čas na preskúmanie aktuálnych ponúk a podmienok zmlúv na trhu? S nami to nemusíte, stačí ak si vyberiete vozidlo z našej ponuky alebo nám pošlete požiadavku na individuálne konfigurované vozidlo. My vám preveríme v leasingových spoločnostiach, ktorá ponuka bude pre vás najvýhodnejšia.

Aké sú ďalšie parametre ponúk? Iba výška splátky?

Okrem základných parametrov sú dôležité aj ďalšie, o ktorých klienti často netušia. Môžu to byť rôzne sadzby za pod/nadlimitné kilometre, výšky spoluúčastí za poistenie, triedy pneumatík, limity opotrebenia vozidla, zostatková hodnota a možnosť si odkúpiť vozidlo a ďalšie. Nechajte si radšej poradiť od LEASING EXPERT.

Viete si sami porovnať ponuky spoločností?

Porovnanie rôznych podmienok rôznych poskytovateľov operatívneho leasingu nemusí byť pre každého zákazníka jednoduché. Navyše nemusia byť kalkulované vždy s rovnakými vstupnými parametrami. Nezaťažujte sa tým, prenechajte to nám, profesionálom.

Prečítajte si viac o operatívnom leasinguSociálne siete
 
Kontakty
LEASING EXPERT
Matúškovo č.56
925 01 Matúškovo

Tel.: 0948 828 711
Email: info@leasingexpert.sk

© Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.leasingexpert.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies